20 miejsc na "Pilotów" czy loża na "Czarownice z Eastwick"?

Teatry Muzyczne włączają się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Teatr Syrena wystawił na wielkoorkiestrowej aukcji czteroosobowe zaproszenie na premierę musicalu "Czarownice z Eastwick" (3 marca 2018, godz. 19:00). Musical zwycięzca licytacji obejrzy w wyjątkowej przestrzeni Teatru Syrena - loży MINI. To komfortowe miejsca, a do tego butelka prosecco, kawa, herbata, przekąski. Goście loży MINI otrzymują program spektaklu i pamiątkowe zdjęcie z obsadą.

"Czarownice z Eastwick" to opowieść o tryumfującej kobiecości… i diable, który nie ma zamiaru powiedzieć „dobranoc”. Musicalowy przebój West Endu, komedia muzyczna oparta na kultowym filmie z Jackiem Nicholsonem oraz powieści Johna Updike’a. Wielkie widowisko z muzyką na żywo w reżyserii Jacka Mikołajczyka i w choreografii Jarosława Stańka. Kierownictwo muzyczne: Tomasz Filipczak. W rolach głównych m.in.: Beata Olga Kowalska, Barbara Melzer, Olga Szomańska i Tomasz Steciuk!

Aukcja Teatru Syrena zakończy się 21 stycznia. W chwili publikacji tego tekstu aktualna cena wynosiła 1026 złotych. (Tu zobacz aukcję!)

1009 złotych obecnie warte jest 20 miejsc w loży VIP Teatru ROMA (Tu zobacz aukcję!). Artyści Teatru Muzycznego ROMA również grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Przedmiotem licytacji jest 20 najlepszych miejsc na widowni Teatru Muzycznego ROMA w loży VIP oraz spotkanie z artystami i zwiedzanie kulis Teatru! Zwycięzca aukcji sam zdecyduje kogo zaprosi 10 marca 2018 roku o godzinie 15:00 na musical "Piloci". Licytować można do 18 stycznia.

„PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.

Nie jest to dokumentalny zapis wydarzeń historycznych, ani próba odtworzenia dziejów polskich któregokolwiek z polskich dywizjonów lotniczych uczestniczących w Bitwie o Anglię w 1940 roku. To fikcyjna fabuła, dla której pewne wydarzenia historyczne były inspiracją – ale jej przebieg, główni bohaterowie i konstrukcja poszczególnych scen są od początku do końca wytworem wyobraźni i inwencji twórczej autora libretta - czytamy w opisie aukcji.