7 kwietnia "Upiór" wraca do Białegostoku. Bilety od środy

W środę rozpocznie się sprzedaż biletów na "Upiora w operze" wystawianego na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. 

Pierwsze spektakl odbędą się w  sobotę 7 kwietnia i niedzielę 8 kwietnia.  W sumie - do 15 czerwca 2018 włącznie  - zaplanowanych jest 40 spektakli. (Zajrzyj do naszego MUSICALENDARZA i sprawdź kwiecień, maj, czerwiec)

Przyszłoroczne pokazy musicalu w Białymstoku wpisują się w okrągłą, dziesiątą rocznicę obecność "Upiora" w Polsce. Premiera musicalu Andrew Lloyd Webber'a miała miejsce w Teatrze Roma 15 marca 2008, gdzie spektakl w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego wystawiono w sumie 572 razy. 

  24 maja 2013 odbyła się premiera drugiej inscenizacji musicalu w Polsce na scenie Opery Podlaskiej we współpracy z warszawskim Teatrem Roma. Reżyseruje ponownie Wojciech Kępczyński, główne role śpiewają przede wszystkim wykonawcy z wcześniejszej inscenizacji warszawskiej. 24 stycznia 2016 odbyło się setne przedstawienie "Upiora" w Białymstoku. Z tej okazji zorganizowany został zlot fanów musicalu.

Bilety na wiosenne spektakle dostępne mają być 18 października od godziny 9:00 na stronie www.oifp.eu oraz w kasach.

(fot.M.Heller, www OiFP)