Aktorzy musicalowi mają tę moc! Poczuli już święta

Najnowszą produkcję Studia Pixar, czyli wzruszającego i zabawnego "Coco" (wchodzi na ekrany 24 listopada), poprzedzi w kinach około 20-minutowy film "Kraina Lodu. Przygoda Olafa".

Do sklepów trafił już soundtrack. Na klimatycznej ścieżce dźwiękowej z tego krótkometrażowego filmu znalazły się nowe piosenki oraz kilka utworów w wersji karaoke. Obok znanych z pierwszej części "Krainy Lodu" głosów Katarzyny Łaski, Magdaleny Wasylik, Czesława Mozila i Pawła Ciołkosza, w piosenkach pojawia się plejada aktorów musicalowych.

Lista nazwisk jest długa: Edyta Krzemień, Maja Gadzińska, Marta Wiejak, Paulina Łaba, Ania Frankowska, Dominika Łakomska, Ewa Prus, Tomasz Steciuk, Przemek Zubowicz, Jan Bzdawka, Marcin Wortman, Kuba Szydłowski, Kamil Zięba. W wersji trailerowej jednej z piosenek pojawia się także Janusz Kruciński.

W nagraniu wzięli również udział Brygida Turowska, Dominika Łakomska, Anna Frankowska, Czarek Kwieciński, Elżbieta Kijowska, Antosia Krylik, Anna Apostolakis,Zuzanna Jażwińska i Artur Kozłowski.

Ciekawostką płyty jest Ballada o Flegmisławie w wersji folkowej zaśpiewana przez Marcina Mrozińskiego.

Na pełnometrażową wersję drugiej części Krainy Lodu poczekamy jeszcze do 2019 roku.