Brodzińska, Kruciński, Wortmann i Walach w podróży przez Broadway

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie 4 marca zaprasza na niezapomniany koncert "The Best of Broadway". Nie zabraknie przebojów z musicali "Koty", "Upiór w operze", "West Side Story" czy „Jak odnieść sukces...".

„The Best Of Broadway” to nietypowa, multimedialna podróż do magicznego świata musicalu, w którym przewodniczką jest perfekcyjna w każdym geście artystka. Śpiewaczka, która swoim głosem potrafi poruszyć nawet najgłębiej ukrytą strunę i podbić serca publiczności na całym świecie - Grażyna Brodzińska.

Artystce towarzyszyć będą najlepsze męskie głosy polskich scen muzycznych Janusz Kruciński ("Evita", "Dzwonnik z Notre Dame", "Jekyll&Hyde") i Marcin Wortmann ("Piloci", "Les Miserables", "Doktor Żywago"). Na scenie pojawią się także tancerze programu „You Can Dance”.

O dźwięki na scenie zadba orkiestra CREO pod batutą Mateusza Walacha, kierownika muzycznego takich musicali jak „Niedziela w Parku z Georgem”, „Billy Elliot", „Rękopis znaleziony w Saragossie” czy „Jak odnieść sukces..." w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Dodatkowo, popularni bohaterowie z filmu „Czarnoksiężnik z krainy Oz” przy „współpracy” z oryginalnymi dialogami znanego felietonisty radia RMF Tomasza Olbratowskiego, przedstawiają „własną”, czyli dość nietypową oraz z lekkim przymrużeniem oka opowieść „Dorotki” i jej zmagań w poszukiwaniu Krainy kwitnącej tęczy.

W programie zabrzmią największe przeboje broadwayowskiej sceny musicalowej. Będą to między innymi: bajkowe „Somewhere Over The Rainbow” z „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”, „Singing In The Rain” z „Deszczowej piosenki” oraz wzruszające „Memory” z musicalu „Koty”. Niezapomniane „This Is The Moment” i uwielbiane „Przetańczyć całą noc”. Nie zabraknie również duetów takich jak: „All I Ask Of You” z „Upiora w operze” oraz utworu „Tonight” z „West Side Story”.

Musicalove.info gorąco zaprasza 4 marca do Lublina na widownię (mogącą pomieścić blisko tysiąc osób) Sali Operowej CENTRUM SPOTKANIA KULTUR przy Placu Teatralnym 1.

Bilety na to wydarzenie znajdziesz tutaj logo_minipng