Casting do musicalu. Czeka 13 ról!

W Wołominie powstaje pierwszy w historii miasta teatr zawodowy. Premierowym spektaklem będzie musical "Bladolandia" w reżyserii Piotra Stawskiego z muzyką Krzysztofa Brzezińskiego. Ogłoszono casting dla aktorów.

Spektakl opowiada o księciu Pryzmacie przemierzającym Bladolandię w celu odnalezienia siedmiu księżniczek, królowych koloru. Legenda głosi, że tylko zjednoczenie siedmiu sióstr może przywołać biel, która rozproszy mroki złego Kaszmara panującego w Bladolandii. Premiera musicalu 22 września.

Teatr Huta w Wołominie 2 lipca o godzinie 10:00 zaprasza na casting skierowany do śpiewających aktorów zawodowych w wieku od 20 do 35 lat. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: kontakt@teatrhuta.pl 
 
Zainteresowani powinni na przesłuchania przygotować: współczesny utwór musicalowy, dowolny utwór z zakresu muzyki rozrywkowej oraz fragment prozy. Sprawdzane będą także predyspozycje ruchowe. Uczestnicy castingu mają do dyspozycji fortepian.

Teatr Huta oferuje zatrudnienie na umowę zlecenie. Możliwy jest także etat.

OBSADA:

PRYZMAT - Mężczyzna w wieku ok. 25 lat. Tenor. Typ amanta.

SUSZY ZĄB – Mężczyzna w wieku 25-35 lat. Wysoki, szczupły. Tenor.

WESOŁA NUTKA – Mężczyzna w wieku 25-35 lat. Niski, krępej budowy. Baryton

KASZMAR – Mężczyzna w wieku 25-35lat. Wysoki, Wysportowany- mile widziana umiejętność chodzenia na szczudłach. Bas, Baryton

LUSTRO – Kobieta w wieku 30 – 35 lat. Zmysłowy głos, Alt.

KRÓLOWA BIELI – Kobieta w wieku 20-25 lat. Sopran.

KRÓLEWNY : Siódemka Charakterystycznych kobiet w wieku 20-30 lat. Alty i Soprany.