Casting w Teatrze Variete! Reżyseruje Jerzy Jan Połoński

Blisko 90 lat od berlińskiej prapremiery "Opera za trzy grosze" Bertolda Brechta z muzyką Kurta Weilla trafia na scenę Krakowskiego Teatru Variete.  Sztuka - tylko w Polsce - doczekała się ponad 70 realizacji.

Na 17 i 18 września zaplanowano przesłuchania do musicalu, który w Krakowie wyreżyseruje Jerzy Jan Połoński ("Footloose", "Crazy for you"). Poszukiwani są zawodowi wokaliści oraz śpiewający aktorzy o doskonałych umiejętnościach tanecznych, w wieku od 20 do 60 lat. Zgłoszenia zawierające CV oraz dwa zdjęcia (portret i sylwetka) należy przesłać na adres casting@teatrvariete.pl do 2 września.

Wstępna selekcja odbędzie się na podstawie przesłanych zgłoszeń. Teatr - wybrane osoby - do 7 września poinformuje o zakwalifikowaniu się do przesłuchań. Na castingi (17,18 września) należy przygotować jeden utwór w języku polskim z "Opery za trzy grosze" lub inny z twórczości Bertolta Brechta. Konieczny własny podkład (mp3) lub akompaniator. Na życzenie Teatr Variete zapewni akompaniatora - konieczne jest jednak przesłanie nut wraz ze zgłoszeniem. Szczegółowe charakterystyki postaci:casting2jpg

casting 1jpg