Chcesz się śmiać na "SPAMALOT"? Dołącz do ZRZUTKI.

Musical "SPAMALOT" w reżyserii Antoniusza Dietziusa i w przekładzie Bartosza Wierzbięty, wraca na scenę Teatru Palladium.

Produkcja Śródmiejskiego Teatru Muzycznego, tworzonego przez ludzi z pasją, pełna odważnego humoru, już po czerwcowej premierze zebrała wysokie oceny. Pokazy musicalu kończyły się owacjami na stojąco. I choć na scenie nie ma zawodowców, to musical napisany przez członków grupy "Monty Pythona", zachwyca dopracowaniem: grą aktorską, świetnymi choreografiami, kostiumami i własnoręcznie wykonaną scenografią.

TU PRZECZYTASZ NASZĄ RECENZJĘ SPEKTAKLU

Praca nad produkcją musicalową odbywa się na zasadach NON PROFIT, a jej efektem są spektakle wystawiane premierowo w okresie czerwca na śródmiejskich scenach warszawskich. Na koncie zespołu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego są takie tytuły jak "Jesus Christ Superstar", "Grease", "Miss Saigon School Edition", "Skrzypek na dachu" czy "Footloose". Spektakle realizowane są we współpracy ze światowymi agencjami reprezentującymi autorów w kwestii praw do tytułów.

Wsparcie finansowe umożliwiające opłacenie licencji na wykonanie tytułu oraz wynajem teatru zapewnia Zarząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Co ważne, na spektakle wstęp jest bezpłatny na podstawie wejściówek. Na październikowe pokazy "SPAMALOT" dystrybuowane będą we wrześniu.

Jeśli nie chcecie czekać jeszcze miesiąca, polecamy ZRZUTKĘ, dzięki której udało się sfinansować część kosztów produkcji "SPAMALOT". Zrzutka trwa dalej, bo teraz zbierane są środki na przyszłoroczną, dziesiątą premierę Śródmiejskiego Teatru Muzycznego. Tytuł, którego organizatorzy jeszcze nie chcą zdradzać, będzie nie tylko sporym wyzwaniem aktorskim, realizacyjnym, ale i ogromną ucztą musicalową dla widzów. W roku jubileuszowym zaplanowano także koncerty podsumowujące działalność Śródmiejskiego Teatru Muzycznego.

Dorzucając się do zbiórki kwotą 50 zł - w podziękowaniu - możecie otrzymać 1 wejściówkę na SPAMALOT. Za 80 zł dostaniecie 2 wejściówki.