"Crazy for You" w lutym 2019! Są już bilety.

Na czerwcowe spektakle - genialnie zagranego - "Crazy for You" zostały ostatnie, pojedyncze miejsca. Bez obaw. Szczecińska Opera na Zamku ogłosiła właśnie repertuar na nowy sezon. Bilety na zimowy set w 2019 roku są już w sprzedaży.

Szczecińska inscenizacja "Crazy for You" miała swoją premierę w 2017 roku, dokładnie ćwierć wieku po pierwszym wystawieniu na Broadwayu. Twórca libretta Ken Ludwig połączył piosenki George’a i Iry Gershwinów (w tym z musicalu “Girl Crazy” z 1930 roku) z prostą i zabawną opowieścią o poszukiwaniu szczęścia i spełnianiu marzeń.

Musical w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego jest  bardzo pożądanym produktem. Bilety rozchodzą się błyskawicznie. Spektakl tętni wspaniałą grą aktorską (Anastazja Simińska, Marta Wiejak, Tomasz Bacajewski, Karol Drozd), cudownie zagraną przez orkiestrę Opery na Zamku (pod dyrekcją Jerzego Wołosiuka) muzyką i emocjami wyrażonymi ruchem - w musicalu skrzy od niesamowitych choreografii Jarosława Stańka, nasyconych dźwiękiem butów stepujących tancerzy (step to zasługa Macieja Glazy). Wszystko w nieskomplikowanej scenografii Mariusza Napierały, błyszczącej światłami Broadway’u i lśniącej gwiazdami na pustyni w Nevadzie.

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ "CRAZY FOR YOU"

“Crazy for You” w Operze na Zamku w Szczecinie to prawdziwe sceniczne szaleństwo. Tytułowego crazy nie brakuje w żadnym z elementów musicalu. Musical otrzymał nagrodę publiczności "Bursztynowy Pierścień 2017" w kategorii "Spektakl roku".  Bilety na 9, 10, 14, 16 i 17 lutego 2019 roku są już w sprzedaży