Ekskluzywny pomysł na majówkę! Z musicalem

Broadway w Polsce zaprasza 2 i 3 maja do Teatru Variete w Krakowie na niezapomniane wieczory z największymi przebojami musicalu, ubranymi w emocjonalne choreografie, z muzycznymi aranżacjami najwyższej klasy. Już same nazwiska artystów gwarantują koncert, który na długo pozostaje w pamięci. Musicalove.info poleca Broadway Exclusive!

Koncert to wspólna produkcja niesamowitych i uzdolnionych młodych artystów: Jakuba Wociala i Macieja Pawlaka, którym na scenie towarzyszą Natalia Piotrowska, Paulina Janczak i Paulina Grochowska. Na co dzień współpracują z najlepszymi teatrami muzycznymi w Polsce (ROMA, Syrena, Rampa, Variete, Opera Podlaska, TM w Łodzi), a przy okazji "Broadway Exclusive" dają swoim widzom prawdziwie muzyczne święto.

To, co wokaliści robią na scenie ze swoimi głosami, dopełniają choreografie Santiago Bello wraz z mistrzami tańca; zobaczymy Ewelinę Kruk, Natalię Kielan, Patryka Gładysia, Agnieszkę Woźniak, Mateusza Mielę, Danielę Okuniewską i Mateusz Muniaka.

To nie jest zwykły koncert. Ukryte w songach emocje swoimi aranżacjami na światło dzienne wydobywa Jan Stokłosa. Każdy z utworów jest przez Stokłosę smakowicie doprawiony, co pozwala czerpać ogromną przyjemność z wsłuchiwania się w każdy dźwięk. Instrumenty perkusyjne, gitara basowa i magiczny kwartet smyczkowy - “Broadway Exclusive” dzięki brzmieniu tych instrumentów jest rzeczywiście ekskluzywny.

W programie m.in. “The Girl in 14G” Kristin Chenoweth, “The Phantom of The Opera”, “Life is just a bowl of cherries” z musicalu “Fosse”, “Man of La Mancha”, “Sun and Moon” z “Miss Saigon”, “Skyfall”, “Bring him home” z “Les Miserables" czy “Falling Slowly”.

Bilety na majowe koncerty do Variete w Krakowie są jeszcze dostępne.

Zdjęcie w tekście, autor Kinga Karpati