Fani "Upiora" wypiją kawę pod palmami Kartaginy

10 lat obecności musicalu "Upiór w Operze" w Polsce - to doskonały pretekst do organizacji drugiego już spotkania miłośników tego spektaklu. Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprasza 14 kwietnia.

Pierwsze tego typu spotkanie zorganizowano w 2016 roku i już wtedy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Bo bez wątpienia była to świetna okazja do spotkania z aktorami i realizatorami musicalu. Była to także szansa, by zajrzeć za kulisy białostockiej sceny. Podobnie będzie i tym razem. Na fanów "Upiora w Operze" czeka mnóstwo atrakcji.

Spotkanie rozpocznie się od śniadania pod palmami Kartaginy (znawcy musicalu wiedzą co to za miejsce). Przy kawie - w towarzystwie artystów oraz Daniela Wyszogrodzkiego, autora przekładu - będzie można porozmawiać o tym kultowym już spektaklu. W programie przewidziano zwiedzanie Opery i Filharmonii Podlaskiej, w trakcie którego fani poznają kulisy spektaklu, tajemnice sceny i techniki scenicznej. Na zakończenie "upiorny" tort i pamiątkowe zdjęcie. Zaplanowane jest także spotkanie z Dharnim, beatboxerem znanym innowacyjnego wykonania - wspólnie z Edytą Krzemień - utworu "Phantom of the Opera" (zobacz jeśli nie znasz). Utwór na Facebooku obejrzało już ponad 51 milionów osób.

Karnet na zlotowe atrakcje kosztuje 52 złote (liczba miejsc ograniczona) i można go kupić tutaj. Nie upoważnia on jednak do udziału w spektaklu zaplanowanym w tym dniu, na który i tak nie ma już biletów. Dodajmy, że tego dnia na scenie zobaczymy Edytę Krzemień (Christine), Damian Aleksandra (Upiór) i Rafała Supińskiego (Raoul).