Idealne na Walentynki! "Siódma wieczorem" na Nowej Scenie w Bydgoszczy

Małgorzata Chruściel, Kuba Jurzyk, Judyta Wenda i Mateusz Wiśniewski 14 lutego o "Siódmej wieczorem" stworzą niepowtarzalną, romantyczną atmosferę, idealną do spędzania czasu we dwoje.

To kolejna w tym sezonie propozycja bydgoskiej sceny w Kinoteatrze Adria przy Toruńskiej. Dotychczasowe koncerty m.in. musicalowe, bajkowe w wykonaniu artystów teatrów muzycznych z całej Polski, spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców kujawsko-pomorskiego. W Walentynki usłyszymy piosenki m.in.  z "Uwierz w ducha", "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Bodyguard".

Tym razem na Nową Scenę w Bydgoszczy wejdzie Małgorzata Chruściel, absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, aktorka Teatru Muzycznego w Poznaniu (rewelacyjna rola Saraghiny w musicalu "Nine") oraz Krakowskiego Teatru Variete (ostatnio rola w "Legalnej blondynce"). Towarzyszyć jej będzie Kuba Jurzyk, absolwent wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. F. Chopina w Warszawie. Jurzyk z przyjaciółmi współtworzy Studio Accantus, z którym koncertuje po całej Polsce z repertuarem musicalowym i filmowym. Uczestniczy również w solowych projektach, na które - podobnie jak na spektakle Accantusa - bilety sprzedają błyskawicznie.

W programie "Siódma wieczorem" usłyszymy również Mateusza Wiśniewskiego, obecnie studenta wokalistyki jazzowej bydgoskiej Akademii Muzycznej, laureata wielu konkursów, uczestnika programu Voice of Poland. Mateusz scenę dzielił już z wieloma znanymi muzykami - Adamem Sztabą, Kasią Cerekwicką, Kubą Badachem, Kasią Wilk czy Haliną Młynkową. W Bydgoszczy wystąpi również Judyta Wenda, pomysłodawczyni i organizatorka "Nowej Sceny".

- Zaśpiewamy znane utwory, będzie romantycznie i wzruszająco - podkreśla Judyta Wenda. - Piękne aranżacje i świetne głosy. Jestem pewna, że widzowie spędzą czas w miłej atmosferze, sprzyjającej uczuciom...

Artystom akompaniować będzie Tomasz Świerk.

"Siódma wieczorem" 14 lutego o 19:00 w Kinoteatrze Adria przy Toruńskiej w Bydgoszczy. Musicalove.info poleca!
Bilety na ten koncert możecie kupić tutajlogo_minipng