Jakub Wocial musicalowo w Kielcach!

Pełen wzruszeń i musicalowych doznań. Taki ma być koncert "Broadway, Broadway" organizowany przez Filharmonię Świętokrzyską im. Oskara Kolberga w Kielcach. 

10 sierpnia na dziedzińcu Filharmonii (a więc w bardzo kameralnym klimacie - jedynie 180 miejsc) wystąpią Jakub Wocial i towarzysząca mu na fortepianie Karina Komendera. Początek koncertu o 19:00.  Tu znajdziecie bilety

Największe musicale świata, jak: Aspects of Love, Upiór w operze, Koty, Evita, Józef i cudowny płaszcz snu w technikolorze, Kobieta w bieli czy Jesus Christ Superstar w interpretacji cenionego aktora musicalowego, wybitnego wokalisty, skutecznego producenta i obiecującego reżysera. Artysta debiutował w Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu Taniec wampirów Romana Polańskiego. W 2014 wyreżyserował w Teatrze Muzycznym w Katowicach musical Prześliczna wiolonczelistka oparty na muzyce Skaldowów. Jest twórcą cyklu koncertów musicalowych Broadway Street – the Show, MusicaLove oraz najnowszego, świetnie ocenionego przez krytykę i gorąco przyjętego przez widownię – Broadway Exclusive.

Wokaliście towarzyszyć będzie znakomita kameralistka, laureatka międzynarodowych konkursów pianistycznych. Była także solistką spektaklu Chopin – an Impression, w którym zadebiutowaław 2010 na scenie Broadway La MaMa Theatre w Nowym Jorku. 

Zdjęcie źródło Facebook/Jakub Wocial. Wykorzystano materiał organizatora.