Jesus Christ Superstar wraca do Rampy. Szukają nowego Piotra

2 marca przyszłego roku na deski Teatru Rampa wraca musical Andrew Lloyda Webbera i Tima Rice'a, w reżyserii Jakuba Wociala i choreografii Santi Bello, pod kierownictwem muzycznym Jana Stokłosy. Bilety już wkrótce w sprzedaży.

Premiera tej realizacji musicalu miała miejsce 18 marca 2016 roku.

-Trudno nie dać się porwać tej rock operze - pisała Joanna Dreczka z Dziennika Teatralnego. - Zarówno profesjonalizm wykonania spektaklu jak i dynamiczne przechodzenie jednych scen w drugie sprawiają, że całość stanowi interesujące, godne polecenia widowisko. Coś dla siebie znajdą i muzyczni fanatycy, i miłośnicy tańca, i ci, którzy przyszli w poszukiwaniu dobrej rozrywki. Supergwiazda lśni w Teatrze Rampa.
                                                                                                         
- Przedwielkanocny spektakl przygotowany w Teatrze Rampa będzie się pamiętać długo i to nie tylko dlatego, że odtwórca roli Jezusa, Jakub Wocial, genialnie zaśpiewał „Gethsemane” - pisał Wiesław Kowalski (Teatr dla was).

W marcu 2018 roku zaplanowano 23 spektakle "Jesus Christ Superstar". Obecnie realizatorzy spektaklu ogłosili casting uzupełniający do roli Piotra (dotychczas kreowaną przez Macieja Pawlaka). Zgłoszenia do 22 grudnia należy przesyłać na adres: jakub.wocial@teatr-rampa.pl