Królowa Madagaskaru z Mistrzem i Małgorzatą szukają sprayu do włosów!

Teatry w Polsce z wyprzedzeniem przygotowują się kolejnych muzycznych produkcji. Trwają castingi.

Teatr Muzyczny w Gdyni jest już po castingach aktorskich i tanecznych do "Gorączki sobotniej nocy" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Premiera musicalu z przebojami Bee Gees zaplanowana jest na 21 kwietnia 2018 rok. To rok jubileuszu 60 lat istnienia "Baduszkowej". Z tej okazji na przyszły rok zaplanowano także spektakl "Krakowiacy i górale" Wojciecha Bogusławskiego w reżyserii Michała Zadara.

Pewne jest także pojawienie się na gdyńskiej scenie musicalu "Hairspray", ale dopiero wiosną 2019 roku. Kilka miesięcy później obejrzymy "Mistrza i Małgorzatę" w reżyserii Janusza Józefowicza. Spektakl - po sukcesie "Piotrusia Pana" - w wersji 3D.

Z premierą na październik 2018 roku przygotowuje się również Teatr Polski w Warszawie. Będzie to musical "Żołnierz Królowej Madagaskaru" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego w opracowaniu muzycznym Krzysztofa Herdzina. Obecnie w castingu teatr poszukuje śpiewającej i tańczącej aktorki do roli Kamili.

W listopadzie również castingi do "Czarownic z Eastwick" w Teatrze Syrena oraz "Prawy do lewego" w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Wiesz coś o planach teatrów? Daj nam znać! 

Fot. Przemysław Burda/Teatr Muzyczny Gdynia. Zdjęcie z castingu do "Gorączki..."