Mamy recenzję "Footloose"!

Ruszyły przygotowania do premiery musicalu "Footloose" w Teatrze Muzycznym. Kilka dni temu odbyły się castingowe przesłuchania. Do premiery pozostały cztery miesiące.

Tymczasem nieco ponad trzy miesiące temu na scenie warszawskiego Teatru Palladium odbyło się ostatnie z sześciu przedstawień "Footloose" w wykonaniu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury im. Władysława Broniewskiego w Warszawie.

Musicalove.info powraca to tej niezwykłej realizacji, pełnej pasji, cudownych głosów i młodzieńczej energii. Zapraszam do lektury naszej recenzji "Footloose" w reżyserii Antoniusza Dietziusa.

"Footloose" był uwieńczeniem ósmego sezonu działalności Śródmiejskiego Teatru Muzycznego. Na dniach ukaże się płyta kompaktowa podsumowująca wszystkie lata pracy młodych artystów. Na krążku ukażą się piosenki m.in. z "Footloose", "Miss Sajgon", "Grease" czy "Jesus Christ Superstar".

Płyta powstała z inicjatywy Łukasza Kasprzaka, naczelnika Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

A już w czerwcu 2018 roku kolejna premiera musicalu Spamalot. Tu przeczytasz jak możesz wspomóc powstanie tej produkcji.