Musical "Once". Są bilety na wrzesień i październik

Najbardziej wyczekiwaną premierę zakończonego sezonu ponownie obejrzymy na Scenie Novej Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Pierwszy spektakl po wakacjach 28 września. 

To jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego sezonu. Musical w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego na długo przed premierą cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Bilety do Teatru Roma sprzedały się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego. Doskonałe recenzje jakie zbiera "Once" przekładają się na coraz większą popularność musicalu.

Miejscem akcji przedstawienia jest Dublin, a główną osią fabularną – relacja, która rodzi się pomiędzy Dziewczyną (Marta Masza Wągrocka, Monika Rygasiewicz), imigrantką z Europy Wschodniej i Facetem (Mariusz Totoszko, Adam Krylik), utalentowanym muzycznie Irlandczykiem. Siłą spektaklu jest niezwykle wciągająca, momentami wręcz hipnotyzująca muzyka i mądre teksty piosenek uzupełnione dowcipnymi, ale zarazem refleksyjnymi dialogami, które momentami doprawione są nutą goryczy i rozczarowania.

- To jest historia, która może przydarzyć się każdemu. To historia o tym jak serce walczy z rozumem. I bardzo ciekawe jest co na koniec wygrywa - zauważa Monika Rygasiewicz.

Tu znajdziesz bilety na "ONCE"

- Dla mnie "Once" to piękne, wrażliwe, poetyckie przejście, swego rodzaju dojrzewanie od emocji do decyzji, do wyboru - mówi dla musicalove.info Adam Krylik. - To się wpisuje w mój system wartości. Dlatego też ta historia tak mnie porusza. Ona nie jest cukierkowa. Nie jest o tym, że oni się spotkali, serduszko zabiło i są razem szczęśliwi. W "Once" aż tak prosto nie jest. Tak jak w życiu.

Na scenie wystąpią również: Marta Zalewska, Malwina Misiak, Kamila Szalińska-Bałwas, Oliwia Kędziora, Wojciech Czerwiński, Bartosz Szpak, Artur Gierczak, Marcin Murawski, Pola Giejbatow, Maria Janiszewska, Marta Perzyna, Julia Podgórska.

Autorem przekładu jest Michał Wojnarowski, choreografie stworzyła Agnieszka Barańska, a Anna Waś kostiumy. Twórcą scenografii jest Mariusz Napierała.