Musicalny weekend

Gorące premiery tego sezonu zdominowały rozpoczynający się weekend. Niestety poszukiwacze biletów last minute mają niewielkie szanse. Warto jednak popytać w kasach.

Sale Teatrów Muzycznych wypełniają się po brzegi. W internetowych systemach sprzedaży na próżno szukać wolnych miejsc. W ten weekend (13 - 15 października) aż 4 razy Teatr Muzyczny Roma wystawi "Pilotów", do Białegostoku warto pojechać na "Doktora Żywago" - zostały pojedyncze miejsca w lożach i na balkonach. Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na Les Miserable, ale w serwisie bilety24.pl - dostępne tylko jedno miejsce na niedzielę. Weekend w Gdyni upływa pod znakiem "Ghost", jest jeszcze kilka miejsc - dużo większy wybór na spektakle w... marcu 2018 roku.

Weekend w Poznaniu upłynie pod znakiem "NINE", w roli głównej - Guido Continiego dziś Damian Aleksander, a w sobotę Radosław Elis. Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza na musical Człowieka z La Manchy; na sobotnią premierę brak miejsc, na niedzielę zostało kilka. We wrocławskim Capitolu "Makbet" - miejsc od dawna nie ma. W Teatrze Muzycznym w Lublinie "Czarodziejski flet" - na niedzielę znajdziesz kilka wolnych miejsc, ale o sobotniej premierze można tylko pomarzyć.

Fani musicali nie mogą ominąć kolejnego spotkania z cyklu MUSICALOMANII w TM w Gdyni. Tajniki gatunku i fragmenty spektakli to prawdziwa gratka dla miłośników tego gatunku - to w niedzielę 15 października. W Buffo bez musicali w weekend, ale ze sporą dawką rozrywki, dopiero od poniedziałku ROMEO i JULIA w 3D.

Na piątek zostały pojedyncze bilety na BROADWAY EXCLUSIVE - gościnnie w Teatrze Rampa w Warszawie.


(stan na godzinę 9:00 piątek 13.10.2017)