Musicalowe prezenty pod choinkę

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? Teatry przychodzą z pomocą! Takie prezenty sprawią radość każdemu.

Teatr Muzyczny Roma proponuje jako idealny upominek KARTĘ MUSICALOWĄ. To kreatywny i zarazem niezwykle praktyczny upominek. Szczęśliwy posiadacz karty może sam wybrać spektakl z bogatego repertuaru Teatru lub zakupić gadżety teatralne. Kartę można "doładować" dowolną kwotą z zakresu od 200 do 500 złotych i wykorzystać w ciągu 12 miesięcy.

Teatr Rampa proponuje OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na którykolwiek ze spektakli repertuarowych granych do końca maja 2018. Wśród nich znaleźć można rock operę "Jesus Christ Superstar", musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego", widowisko muzyczne "Rapsodia z demonem", musical o Jimie Morrisonie "Jeździec burzy" czy spektakl muzyczny "Cafe Sax" z piosenkami Agnieszki Osieckiej. OTWARTY BILET PODARUNKOWY kosztuje 200 zł i daje możliwość zarezerwowania 2 wybranych miejsc.

Opera i Filharmonia Podlaska proponuje KARTĘ PODARUNKOWĄ, w ramach której można wybrać spektakle oraz koncerty filharmoniczne na obu scenach OiFP. Z pewnością będzie świetnym prezentem gwiazdkowym – świąteczny wygląd gwarantuje elegancka czerwona koperta. Karta posiada nominały 50, 100, 150 i 200 zł. Jest ważna przez 12 miesięcy.

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu proponuje Bilet Prezent - Złoty lub Srebrny. Złoty Bilet Prezent (80 złotych) zapewnia miejsce na dowolny spektakl repertuarowy Capitolu, Srebrny (50 zł) — na Scenie Ciśnień i na Scenie Restauracja. Nie dotyczy jednak spektakli PPA, występów gościnnych i premier. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Opera na Zamku w Szczecinie na święta przygotowała Bon Podarunkowy w specjalnym etui. To zaproszenie na spotkanie ze sztuką, która jak żadna inna porusza zmysły i wyobraźnię, spotkanie w wyjątkowej przestrzeni - zabytkowych murach zamkowych, a jednocześnie w jednym z najnowocześniejszych teatrów muzycznych w Europie. Wartość bonu ustala kupujący. To 50 zł lub wielokrotność tej kwoty. Bon może zostać wymieniony na bilety na dowolny spektakl Opery na Zamku w Szczecinie.

Teatr Polski w Bielsku-Białej w swoim repertuarze proponujący również niezwykłe musicale, poleca BILET PREZENT. Spektakl w dogodnym terminie wybiera sam obdarowany! Na eleganckim kuponie można dopisać swoje życzenia oraz imię osoby, której Bilet Prezent zostanie wręczony. Miejsca na widowni wyznaczone zostaną w momencie rezerwacji telefonicznej lub w kasie Teatru. Bilet Prezent ważny jest przez jeden określony sezon artystyczny. Cena 50 zł za osobę.

Teatr Rozrywki w Chorzowie pod choinkę proponuje BILET PREZENT. To propozycja dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na upominek dla swoich bliskich, przyjaciół lub partnerów biznesowych. Osoba obdarowana sama wybiera spektakl i termin, w którym zrealizuje swój prezent! A wszystko na podstawie specjalnego zaproszenia.

Teatr Muzyczny w Toruniu proponuje VOUCHER UPOMINKOWY z przepiękną grafiką.

W ofercie Teatru Syrena znajdziemy elegancki VOUCHER.  Vouchery zakupione na sezon 2017/2018 należy wykorzystać do 30.06.2018. Voucher należy wymienić w kasie biletowej Teatru Syrena na bilet wstępu na wybrany spektakl (wyłączając spektakle: gościnne, premiery galowe, spektakle sylwestrowe oraz spektakle zamknięte), pod warunkiem dostępności miejsc.

vouchery4jpg