"Na Wspólną" prosto z "Pilotów"

Do głosów artystów scen muzycznych, pojawiających się w dubbingowanych filmach, zdążyliśmy się przyzwyczaić. Nie dziwi głos Damiana Aleksandra w "Pięknej i Bestii" czy Tomasza Steciuka jako Prosiaczka w "Kubuś i Przyjaciele".

- Dubbing był zawsze jednym z moich marzeń i ogromnie się cieszę, że właśnie teraz się ono spełnia - mówił w wywiadzie z musicalove.info Marcin Franc, którego głos pojawił się już w kilku produkcjach Disneya.

Aktorów musicalowych coraz częściej można dostrzec też na małym ekranie. Już niedługo Paulinę Janczak zobaczymy w nowej produkcji Telewizji Polskiej, serialu „Za marzenia”.

- Od 2012 roku pojawiam się w "Na dobre i na złe" oraz w "Na wspólnej"- przypomina Paulina Janczak. - Ostatnio wróciła moja postać w "Barwach szczęściach" i teraz będzie mała, ale zauważalna rola w „Za marzenia”. Chciałabym bardziej pójść w tym kierunku. Nie rezygnując z musicalu oczywiście.

Tymczasem już wkrótce przekonamy się o efektach pierwszej pracy z kamerą gwiazdy Teatru Muzycznego ROMA. Zofia Nowakowska na swoim profilu Facebook poinformowała o roli w produkcji TVN - "Na Wspólnej". Nowakowską na telewizyjnym ekranie zobaczymy prawdopodobnie w czerwcu. W tym samym serialu pojawia się również Małgorzata Regent, aktorka Teatru Rampa, znana z rewelacyjnej roli Pepy w "Kobietach na skraju załamania nerwowego".

"Na Wspólnej" nie tak dawno wypatrzyliśmy (zdjęcie powyżej) również aktora Teatru Muzycznego w Poznaniu Łukasza Brzezińskiego. Artystę można ostatnio podziwiać w roli Guido Continiego w poznańskim "Nine".