Niezwykła "Siła Sióstr" w Teatrze Muzycznym w Toruniu

Najmłodsza scena muzyczna w Polsce 22 czerwca zaprasza na premierę musicalowej opowieści o miłości, przyjaźni i radości życia. "Siłę Sióstr" w reżyserii  i choreografii Michała Cyrana, z rewelacyjną kobiecą obsadą, przygotował Teatr Muzyczny w Toruniu.

Bohaterkami spektaklu są kobiety po przejściach, których życie nie zawsze było usłane różami. Whitney Houston, Aretha Franklin, Tina Turner czy Jennifer Hudson, to bez wątpienia nietuzinkowe i charyzmatyczne piosenkarki, poruszające w swoich utworach tematykę często niełatwą. Niezwykłą atmosferę "Siły Sióstr" tworzą nie tylko piosenki takie jak "I will always love you" Whitney Houston, "Natural Women" Arethy Franklin czy "Simply the best" Tiny Turner, ale także znakomite kostiumy, taniec oraz gra świateł. "Siła Sióstr" debiutującego w roli reżysera Michała Cyrana, to znakomita uczta dla oczu i uszu.

Na scenie wspaniałe aktorki: Agnieszka Brenzak, Małgorzata Chruściel, Anna Grzelak, Anna Kędroń, Patrycja Mizerska, Natalia Piotrowska.  Autorem aranżacji jest Jędrzej Roch Rochecki, na wokalnym przygotowaniem spektaklu pracuje Paulina Grochowska.

Musicalove.info gorąco poleca!