Nowości w Rampie: “The Women in White” oraz… The Beatles!

Są już pierwsze informacje na temat nowego spektaklu muzycznego, który jesienią tego roku zobaczymy w Teatrze Rampa.

Trwają przygotowania do nowej produkcji muzycznej na scenie warszawskiej Rampy. Spektakl pod tytułem “All you need is love” będzie lekką komedią o… życiu i miłości, połączoną piosenkami zespołu The Beatles.

- Zgorzkniała psychoanalityczka prowadzi terapie małżeńskie najbardziej beznadziejnych przypadków w mieście - zdradza zarys libretta Jakub Wocial, kierownik artystyczny sceny muzycznej w Teatrze Rampa. - Każdy z jej pacjentów jest trochę nieszczęśliwy w związku, ale czy to od razu powód, żeby się rozstawać?

Autorką scenariusza jest Dorota Wójtowicz. Co ciekawe piosenki, które usłyszymy w spektaklu, nie zostaną przetłumaczone na język polski.

- Piosenki będą wykonywane w języku oryginalnym, aby zachować ich ogromną wartość muzyczna - tłumaczy Wocial.

To nie koniec dobrych informacji. Teatr Rampa w 2019 roku planuje wystawienie musicalu Andrew Lloyd Webbera i Davida Zippela “The Women In White”, na podstawie pierwszej kryminalnej powieści Wilkie Collinsa. Będzie to polska prapremiera “Kobiety w bieli”, musicalu wystawionego na West Endzie w 2004 roku.

W ostatnich latach Rampa podbija serca widzów przede wszystkim cyklem widowisk muzycznych opartych o największe przeboje Broadway’u, kultowy dorobek The Doors, przeboje legendarnej grupy Queen oraz światowej sławy musicale takie jak “RENT”, “Jesus Christ Superstar” (obecnie na scenie Rampy), czy rewelacyjne “Kobiety na skraju załamania nerwowego” (premiera tego sezonu).