Ponad 10 tysiący złotych za dwadzieścia miejsc na "Pilotów".

Teatr Muzyczny Roma zagrał dla WOŚP. W licytacji, z której dochód trafi na konto fundacji, wzięły udział 22 osób. Stronę aukcji wyświetlono prawie 3000 razy.

Przedmiotem licytacji było 20 najlepszych miejsc na widowni Teatru Muzycznego ROMA w loży VIP oraz spotkanie z artystami i zwiedzanie kulis Teatru! Zwycięzca aukcji sam zdecyduje kogo zaprosi 10 marca 2018 roku o godzinie 15:00 na musical "Piloci".

Od wczoraj nikt nie przebijał zaproponowanej ceny, która wynosiła 4500 zł. Dziś w ostatnich 7 minutach minutach kwota została przebita przeszło dwukrotnie. Zwycięzcą został internauta aa102aa , który 20 miejsc na "Pilotów" wylicytował za 10 120 zł.  Gratulujemy!

To nie jedyny teatr grający dla WOŚP. Do niedzieli trwa aukcja czteroosobowego zaproszenia na premierę musicalu "Czarownice z Eastwick" w Teatrze Syrena (3 marca 2018, godz. 19:00). Zwycięzca licytacji obejrzy musical w wyjątkowej przestrzeni Teatru Syrena - loży MINI. To komfortowe miejsca, a do tego butelka prosecco, kawa, herbata, przekąski. Goście loży MINI otrzymują program spektaklu i pamiątkowe zdjęcie z obsadą. (TUTAJ TRWA LICYTACJA).