Rusza casting do "Czarownic z Eastwick"

Teatr Syrena w Warszawie ogłasza casting do musicalu "Czarownice z Eastwick" na podstawie powieści John’a Updike’a do muzyki Dana P. Rowe’a. Premiera na scenie Syreny zaplanowano na 3 marca 2018 roku.

Casting odbędzie się 20 i 21 listopada w Teatrze przy ulicy Litewskiej w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są drogą e-mailową do 13 listopada. Casting będzie obejmował również sprawność ruchową i taneczną.

W jury castingu zasiądą Jacek Mikołajczyk, Marcin Zawada, Anna Domżalska, Tomasz Steciuk, Jarosław Staniek i Tomasz Filipczak.

Do obsadzenia jest 18 ról w tym czarownic - wiolonczelistki Jane, rzeźbiarki Alexandry, pisarki Sukie oraz...Darryla van Horne'a – przybysza z Nowego Jorku. Jak czytamy w opisie roli Darryl to showman, blagier, bezczelny, pewny siebie, kobieciarz. Baryton. Wdziękiem i sposobem bycia potrafi uwieść każdą kobietę. Seksowny, choć niekoniecznie konwencjonalnie przystojny. Kogo widzicie w tej roli?

Więcej o castingu na stronie Teatru Syrena.

Reżyserem polskiej wersji "Czarownic z Eastwick" będzie Jacek Mikołajczyk, spektakl powstaje przy współpracy z Music Theatre International (Europe) i CAMERON MACKINTOSH LTD.