Studentki wchodzą na scenę poznańskiego Teatru Muzycznego

Akademia Muzyczna w Poznaniu postawiła na kształcenie przyszłych aktorów musicalowych. Studentki nowej specjalności podsumują rok nauki wraz ze swoimi nauczycielami - Edytą Krzemień i Damianem Aleksandrem - na scenie poznańskiego Teatru Muzycznego.

W repertuarze koncertu zaplanowanego na 21 maja (godz. 19:00) znajdą się utwory z takich musicali jak "Chicago", "Jekyll&Hyde", "Zakonnica w przebraniu" czy "Mała Syrenka". Na scenie wystąpią Julianna Myler, Klaudia Krupa, Anna Kurdybacha, Barbara Orłowska i Zuzanna Kaczmarek. To kolejne spotkanie studentek specjalność musicalowej z publicznością. Na pierwszym, grudniowym Koncercie Musicalowym w Akademii Muzycznej im. Jana Paderewskiego w Poznaniu zabrakło wolnych miejsc; część widzów obejrzała koncert na stojąco.

TU PRZECZYTASZ I ZOBACZYSZ JAK WYGLĄDAŁ I KONCERT MUSICALOWY

Tym razem fani musicalowych talentów spotkają się w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Bilety znajdziesz tutaj. Swój występ zapowiadają także nauczyciele - Edyta Krzemień i Damian Aleksander. Na fortepianie akompaniować będą dr hab. Ewa Rubinowska i Jacek Szwaj.

Musical na Akademii Muzycznej w Poznaniu pojawił się - w tym roku akademickim - jako odpowiedź na zmianę profilu działalności teatrów muzycznych, operowych i dramatycznych w Polsce, a co za tym idzie na rosnące zapotrzebowanie na artystów gatunku, zyskującego z każdym rokiem na popularności.

koncertjpg