Sylwester? Tylko w Teatrze Muzycznym. Zobacz nasz przegląd propozycji

Nieco ponad 2 miesiące pozostały do końca roku. Teatry Muzyczne zachęcają do spędzenia wieczoru sylwestrowego na wspólnej zabawie. W niektórych można potrwać do samego rana. A Wy dokąd się wybierzecie?

Teatr Rozrywki w Chorzowie zaprasza 31 grudnia na 21:00 na Balu U Cygana - koncert złożony z piosenek autorstwa Jacka Cygana. Artyści teatru zadbają o oprawę choreograficzną, orkiestrową i wokalną, i przedstawią kilkugodzinny koncert w wykonaniu całego zespołu. Do tego zabawa na dwóch parkietach, zimny i gorący poczęstunek wraz z napojami. Ceny biletów od 290 do 360 zł.

W Teatrze Muzycznym w Gdynii Rewia Jubileuszowa, w której artyści tej sceny powrócą do minionych 60. sezonów Teatru Muzycznego w Gdyni. Tym samym zainaugurowane zostaną obchody okrągłego jubileuszu teatru. Bilety na 17:00 od 200 do 240 zł, na godzinę 21:00 od 220 do 270 zł. Po drugim koncercie - (dodatkowo płatny) Bal Sylwestrowy na foyer Sceny Dużej.

Lublin 31 grudnia na godzinę 18 i 21 zaprasza na "WinyLOVE Story” (Muzyczne hity z czasów wielkiej płyty). To widowisko muzyczne osadzone w czasach big-beatu, potańcówek i miłości do muzyki. W tle bigbeatowych rytmów rozgrywa się tytułowe winyLOVE story – historia miłosna marynarza i maturzystki. Widowisko tworzą znane polskie przeboje z końca lat 60 ubiegłego stulecia. Bilety do nabycia w Teatrze Muzycznym w Lublinie w cenie 150 zł

Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na 21:00 na koncert sylwestrowy Step by step - Od Portera do Webbera. Bilety są już dostęne w cenie od 188 do 295 zł.

W Poznaniu "Z Broadwayu do Hollywood 2". W programie fragmenty tych filmów, które doczekały się wersji musicalowych, a także musicali, które zostały zekranizowane. Nie zabraknie przebojów pochodzących z najnowszych produkcji Teatru Muzycznego w Poznaniu takich jak: Nine, Madagaskar oraz Zakonnica w przebraniu. Pojawią się również fragmenty dobrze znanych spektakli, m.in. Nie ma jak lata 20, lata 30., Evita czy Skrzypek na dachu. Dodatkową atrakcją będą sławne piosenki nigdy dotąd w Poznaniu nieprezentowane. Bilety na 17:00 w cenie od 77 do 206 zł, na 20:00 od 176 zł do 246 zł.

Teatr Muzyczny w Toruniu zapraszam na koncert sylwestrowy, w którym wystąpią Ewa Makomaska – aktorka Teatru Polskiego w Warszawie oraz Zbigniew Rymarz – pianista i kompozytor. Dla widzów zaprezentują największe przeboje polskiej piosenki przed i powojennej. Oprócz części artystycznej na Sylwestrze w Teatrze Muzycznym w Toruniu nie zabraknie oczywiście smacznego (i szampańskiego) poczęstunku! Bilety do końca października po 110 zł, później po 130 zł. Dla grup od 10 osób po 100 zł.

Wieczór sylwestrowy w warszawskim Buffo to aż trzy spektakle. o 17:00 Boeing, Boeing, o 20:00 Nikt nie jest doskonały i o 21:30 "Imię" z Małgorzatą Foremniak (bilety na ten spektakl po 250 zł)

Sylwester w Teatrze Rampa to wydatek od 180 do 220 zł. Jego część artystyczną stanowić będzie najnowszy rozśpiewany i roztańczony musical „Kobiety na skraju załamania nerwowego”. Podczas całego wieczoru do dyspozycji gości będą odpłatne przekąski, desery i napoje serwowane przez teatralną kawiarenkę. Początek niepowtarzalnego Sylwestra od 19:30. Po pokazie musicalu zabawa taneczna w foyer 1 piętra przy muzyce granej na żywo. O północy toast i do godziny pierwszej ciąg dalszy zabawy.

Teatr Muzyczny Roma ostatni dzień roku proponuje spędzić z "Pilotami" o 15:00 (od 135 do 300 zł) i o 19:00 (od 180 zł do 400 zł).

W Teatrze Syrena BALKAN FEVER. O 21:00 Caravana Banda zaczaruje, rozkocha w sobie i nie rzuci. Chyba, że na kolana... Caravana Banda to polsko-czeska formacja, od 4 lat podbijająca serca publiczności w Europie. Ich energia i pomysłowość oraz połączenie różnych stylów muzycznych żadnego słuchacza nie pozostawią obojętnym. Gwiazda wieczoru, Magda Navarrete z zespołem zabiera słuchaczy w niezwykłą wyprawę - muzykę bałkańską Caravana Banda łączy bowiem z flamenco i melodiami rodem z cygańskich opowieści, a do nich dodaje elementy folkloru polskiego i czeskiego oraz... śpiewa w ponad 10 językach. Bilety na koncert po 150  zł. Warto skusić się jednak na pakiet: koncert plus zabawa do rana za 330 zł (oferta ważna do końca października)

I "Najlepsze na koniec". Taki tytuł nosi koncert sylwestrowy w Teatrze Capitol we Wrocławiu. W tym roku w programie dwadzieścia najpiękniejszych piosenek z repertuaru Capitolu, m.in. z „Mistrza i Małgorzaty”, „Rat Packa”, „Liżę twoje serce”, Trzech muszkieterów”. Będzie muzyka ABBY, Krzesimira Dębskiego, Serge’a Gainsbourga, Kurta Weilla – czyli i evergreeny, światowe hity, i piosenki, napisane specjalnie na zamówienie dla teatru Capitol. Na Dużej Scenie gwiazdy Capitolu: Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Cezary Studniak, Maciej Maciejewski, z gościnnym udziałem Marcina Januszkiewicza i z towarzyszeniem orkiestry na żywo. Bilety od 80 do 130 zł. Koncerty o 18:00 i 21:00