W poznańskim teatrze znów będą pić preparat HJ7

Po spektakularnym pożegnaniu tytułu w październiku ubiegłego roku, na scenę niespodziewanie wracają Henry Jekyll oraz Edward Hyde. Teatr Muzyczny w Poznaniu już sprzedaje bilety na listopadowe spektakle "Jekyll & Hyde".

Dla fanów musicalu przygotowano cztery ekskluzywne pokazy - 16, 17 i 18 listopada. 

"Jekyll&Hyde" to nie tylko opowieść o walce dobra ze złem, o niezwykłym eksperymencie, to głębsze spojrzenie w każdego człowieka ("Skąd biorą się demony na dusz ludzkich dnie?"). I może nie chodzi tu o jakieś magiczne przemiany za pomocą HJ7, ale raczej o bardzo złożoną naturę ludzką, która kryje się za zewnętrzną fasadą. "Ludzie lubią kłaść na twarz nowe warstwy pudru, by móc kim innym być". Eksperyment doktora Jekylla dzieje się każdego dnia, bo "człowiek składa się dwóch, jest w nim dobro i zło". Każdy ma jakiegoś Hyde, który "czyha w głębi".

Zobacz naszą recenzję "Jekyll&Hyde"

Początek przyszłego sezonu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu zapowiada się bardzo intensywnie. Na start (22 września) premiera musicalu "Rodzina Addamsów". Październik to także pokazy gorących premier tego sezonu "Nine", "Footloose". W listopadzie obok "Jekyll&Hyde" również pokazy "Zakonnicy w przebraniu", Evity" oraz "Madagaskaru".

Fot. Strona internetowa Teatru Muzycznego w Poznaniu.