Wyczekiwany Finch pokaże Wam jak osiągnąć sukces!

Po ponad dwóch miesiącach od premierowych pokazów w listopadzie ubiegłego roku, w Teatrze Rozrywki w Chorzowie wraca na scenę musicalowa sensacja tego sezonu - "Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając" Franka Loessera w reżyserii Jacka Bończyka i przekładzie Jacka Mikołajczyka.

Musical opowiada historię Pierreponta Fincha (w roli tej uwiarygadniający tę postać, niesamowicie zdolny Kamil Franczak), czyściciela okien, starannie wykonującego satysfakcjonującą go pracę. Gdy wchodzi w posiadanie poradnika o sposobach osiągnięcia sukcesu, zyskuje tajemną wiedzę, która tak naprawdę jedynie obnaża schematy ludzkich zachowań. Okazuje się, że chcąc ułatwić sobie wspinaczkę po szczeblach kariery wystarczy zaspokoić próżność innych, uczynić atutem skrywane słabości czy zwyczajnie uśmiechnąć się do kogoś.

- Pierreponta Fincha cechuje niezwykły takt, niezwykła umiejętność pozyskiwania ludzkich serc. Osoby z otoczenia dowiadując się nawet, że on coś kręci, nie są w stanie go nie kochać - przekonuje Kamil Franczak. - A zatem przebiegłość połączona z etyką, taktem, uprzejmością i wiedzą na temat wszystkich dookoła stanowią pakiet umiejętności, które są potrzebne do wspinania się - bez problemu, zanadto się nie wysilając - po szczeblach kariery.

Idealnie dobrany zespół aktorów, zagrana z precyzją rewelacyjna muzyka (kierownictwo muzyczne Mateusza Walacha), fascynująca choreografia Jarosława Stańka i teksty przesycone dowcipem. Do tego cukierkowa scenografia Grzegorza Policińskiego i urocze kostiumy autorstwa Doroty Roqueplo. To wszystko składa się na sukces - trzygodzinny spektakl, który pozwala widzom oderwać się od szarej rzeczywistości.

Tu przeczytasz naszą recenzję spektaklu

Obok Kamila Franczaka na scenie występują również Dominika Guzek, Wioletta Białk, Kamil Baron, Tomasz Steciuk, Izabella Malik, Wioleta Malchar-Moś, Dominik Koralewski, Jarosław Czarnecki i Alona Szostak.

- Cieszę się, że mogliśmy zrobić taki spektakl, bo uważam, że polska publiczności bardzo potrzebuje takich propozycji - podkreśla w rozmowie z musicalove.info Tomasz Steciuk. - Jest to znakomicie skonstruowany klasyczny musical, świetnie napisana farsa musicalowa. Bardzo dobrze nam się to gra. Z reżyserem Jackiem Bończykiem, choreografem Jarosławem Stańkiem i całą, genialną ekipą stworzyliśmy fantastyczny team. I do tego jeszcze niesamowite tłumaczenie Jacka Mikołajczyka.

Musical  "Jak odnieść sukces... " to wyczekiwana pozycja w repertuarze Teatru Rozrywki w Chorzowie. Na spektakle 17 i 18 lutego oraz 24 i 25 lutego zostały pojedyncze bilety.


Zdjęcie Tomasz Zakrzewski/Teatr Rozrywki Chorzów