Z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce do... Buffo. Was też nie może zabraknąć!

Ponad 20 znakomitych artystów musicalowych wystąpi w koncercie na rzecz akcji "Moja Krew - Twoja Krew". Aktorzy takich scen jak Teatr Studio Buffo, Teatr Roma, Teatr Syrena, Teatr Rampa, Teatru Muzycznego w Poznaniu, wspierać będą honorowe krwiodawstwo w najbliższą sobotę 23 czerwca. Wstęp wolny.

Akcja organizowana jest po raz piąty. Od godziny 12 do 18 będzie można nie tylko oddawać krew w dwóch krwiobusach zaparkowanych przez Teatrem Studio Buffo, ale również przyłączyć się do banku dawców szpiku DKMS. Do dzielenia się tym co mamy najcenniejsze zachęcać będą artyści.

O 11:00 zaprezentują się uczniowie Autorskiej Szkoły Musicalowej. Na scenie pojawi się także iluzjonista Wojtek Rotowski. Na 12:00 zaplanowano koncert Anni Szarmach z zespołem.

O 13:00 gwiazdy polskich scen muzycznych. Wystąpią: Paulina Janczak, Kaja Mianowana, Zofia Nowakowska, Marcin Franc, Weronika Bochat, Sebastian Michalski, Katarzyna Walczak, Maciej Pawlak, Daria Domitrz, Antek Scardina, Dominik Ochociński, Jan Bzdawka, Jerzy Grzechnik, Edyta Krzemień, Malwina Kusior, Damian Aleksander, Anna Frankowska, Wojciech Paszkowski, Marie Napieralska, Justyna Bojczuk i Monika Rygasiewicz.

Natomiast o 18:30 w koncercie finałowym na scenie pojawią się pozostali aktorzy Teatru Studio Buffo, a wśród nich Natasza Urbańska. Między musicalowymi głosami usłyszymy również Mary Spolsky (15:00), Pono i Zipera (16:00) oraz Kasię Popowską (17:00).

Więcej o tej niezwykle cennej akcji przeczytasz tutaj!

onitambeda1jpg