Zakochaj się w musicalu w Bydgoszczy

Wnętrza istniejącego od 150 lat budynku kinoteatru Adria w piątek (1 grudnia) rozbrzmiewać będą dźwiękami przebojów Broadwayu i West Endu.

Koncert „In Love with Musical” przygotowuje Nowa Scena w Bydgoszczy, skupiająca lokalnych artystów i wokalistów z całej Polski, którzy na co dzień występują na największych scenach musicalowych i dramatycznych w kraju i za granicą.

„In Love with Musical” to wybuchowa mieszanka pasji, wrażliwości i miłości do sceny. Koncert stworzony z potrzeby dzielenia się z widzem formą, jaką jest musical, i otwierania go na tytuły zupełnie w Polsce nieznane, a jednocześnie wystawiane z ogromnym sukcesem na deskach amerykańskiego Broadwayu czy brytyjskiego West Endu.

Na scenie pojawią się Agata Walczak, Judyta Wenda, Kamil Dominiak i Karol Drozd. Artystom akompaniować będzie Ignacy Jan Wiśniewski. Początek piątkowego koncertu o 19:00. W programie utwory m.in. z "Nędzników", "Upiora w operze" oraz musicalu "Mamma mia".  Bilety jeszcze są dostępne.

"In love with Musical" to nie jedyna produkcja Nowej Sceny w Bydgoszczy. W innych spektaklach usłyszeć można takich wokalistów jak Marcin Franc, Anna Grzelak, Kuba Jurzyk, Weronika Kryczka, Dawid Pelowski, Agnieszka Przekupień, Anastazja Simińska, Agnieszka Twardowska, Mateusz Wiśniewski, Paulina Wojtowicz, Kamil Zięba.