Zjesz kolację z Deloris van Cartier? A może z Paulette?

Olga Szomańska włączyła się w akcję Fundacji Mam Marzenie. Na specjalnej charytatywnej aukcji Allegro można wylicytować kolację w towarzystwie artystki!

Olga Szomańska występuje obecnie na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu w roli zwariowanej Deloris van Cartier w musicalu "Zakonnica w przebraniu". W tym roku czarowała również publiczność postacią fryzjerki Paulette w "Legalnej blondynce" - musicalu Krakowskiego Teatru Variete.

Sympatycy artystki mają teraz niepowtarzalną okazję spotkania się z nią na kolacji w warszawskiej Restauracji Elixir, pod warunkiem wygrania charytatywnej licytacji, z której dochód pozwoli pomóc realizować marzenia dzieci. TUTAJ przejdziesz na Allegro. Aukcja rozpocznie się 11 grudnia i potrwa przez tydzień.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. Do tej pory wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 6 700 marzeń chorych dzieci.

Zdjęcie w tekście pochodzi ze strony internetowej  Krakowskiego Teatru Variete.