Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące wydarzeń edukacyjnych oraz działalności polskich uczelni, kształcących przyszłych aktorów scen musicalowych!

W Tatrach rozbrzmiewa musical. Artyści musicalowi zarażają pasją!

Trwa I turnus MUSICAMP-u - Wakacyjnych Warsztatów Musicalowych dla dzieci i młodzieży. Pod czujnym okiem najlepszych artystów scen muzycznych rodzą się talenty, a wszystko to w malowniczej scenerii Domków Regionalnych SYWOR w Kościelisku.  Zobacz więcej.


Studenci z Łodzi zaśpiewali, zatańczyli, zachwycili
Studenci specjalności musical Akademii Muzycznej w Łodzi podsumowali rok nauki, przygotowując koncert "Buenos Aires - Poenari", w którym zabrali publiczność do musicalowego świat "Evity" i "Tańca Wampirów". Muzyczna podróż zachwyciła głosami, dynamicznymi choreografiami i przemyślanymi aranżacjami.  Czytaj więcej. 


POZNAŃ Uczennice Edyty Krzemień i Damiana Aleksandra oczarowały musicalem
Na Pierwszym Koncercie Musicalowym w Akademii Muzycznej im. Jana Paderewskiego w Poznaniu zabrakło wolnych miejsc. Ponad 150 osób - w tym część na stojąco - obejrzało występ studentek pierwszego roku Wydziału Wokalno-Aktorskiego specjalność musicalowa. Czytaj więcej!


GDYNIA "Baduszkowcy" zadziwiają! dLAO CHEgo warto to zobaczyć?
Spektakl dwunastki dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiej im. Danuty Baduszkowej w Gdyni to nie recital z przebojami. To rozbrajająco szczere, choć chwilami nieco kontrowersyjne, spojrzenie na rzeczywistość. Czytaj dalej!

Aktualności musicalove